Avcı Group

Avcı Group
Avcı Group

Avcı Group

Hakkımızda

İş ahlakı ve yenilikçi anlayışı ile iş dünyasında marka bir isim haline gelen AVCI GROUP , 1986 yılında Antakya ( Hatay ) , kurulmuş bir aile şirketidir . İlk yıllar ünlü züccaciye markaların parakende mağazacılığını yürüten firmamız her geçen gün gelişerek hem şube sayısını arttırır.

İlerleyen yıllarda ise Avrupa, Asya ve Afrika ülkelerini kapsayacak geniş çaplı bir ithalat, ihracat ve pazarlama ağının temellerini atar ve günümüzde özellikle bu coğrafyada kendi markaları olan AVCI HOME MAKER , VELLA , BEYTİNA ve ZERDA HOME ile kalitenin simgesi haline gelir.

MİSYONUMUZ

Çağdaş ve dinamik anlayışla faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde müşterilerine karşılıklı iş geliştirmeyi amaçlayan gerçek bir çözüm ortaklığı anlayışı ile hizmet vermektedir .

VİZONUMUZ

AVCI GROUP , müşterilerin memnuniyetini sağlayarak geşlişmeyi , evrensel standartlarda ürün ve hizmet sunmayı ve böylece güvenilirlik simgesi olmayı hedefler .

1986
Günümüzde geniş bir coğrafyada kendine yer edinmiş olan AVCI GROUP , 1986 yılında Antakya'da (HATAY) bir parakende mağazası olarak ticaret hayatına başlamıştır . Daha o dönemlerde , kısır züccaciye pazarını uluslararası tecrübeleri ve pazarın gereksinimleri doğrultusunda geliştirip çeşitlendiren Avcı ailesi giderek piyasada kendi farkını yaratmaya başlamıştır.
1991
Müşterilerden aldıkları olumlu tepkilerle cesaret kazanıp yeni atılımlar yapan AVCI GROUP 1991 yılına geldiğinde parakende mağazasının yanı sıra Güney ve Güneydoğu şehirlerini kapsayan toptan satış ve dağıtım ağının temellerini atar ve yenilikçi ürünlerini daha geniş kitlelere sunmaya başlar .
1995
Avcı Group , kaliteli markalar ile bir mutfağın bütün ihtiyaçlarını karşılayan ikinci mağazasını gururla hizmete sunar
1997
Uluslararası bir şirket olma yolunda adımlar atmaya başlayan AVCI GROUP , kısa sürede Avrupa , Asya ve Afrika'ya ihracat yapmaya başlar ve kendi nakliyat filosunu kurar .
2003
2003 yılında kurumsallaşmaya başlayan AVCI GROUP, hizmet kalitesini korumak ve geliştirmek adına başta Avcı Züccaciye , Avcı Dış Ticaret-Dağıtım ve Pazarlama olmak üzere birimlerini özelleştirir ve grup çatısı altında toplar .
2008
AVCI GROUP Kalite ve Güven ilkesiyle inşaat sektöründe de emin adımlar atmaya başlar .
2016
AVCI GROUP , doğaya ve çevreye olan duyarlılığıyla HATAY'ın ilk yenilenebilir enerji üretim tesisinin temellerini atar.
2018
AVCI GROUP ,daha iyi bir hizmet verebilmek için mağazalarına içinde mobilya ve ürün çeşitliliğini arttırdığı iki şube daha ekler.
2020
AVCI GROUP , PROFİLO dayanıklı ev aletlerini bünyesine ekler.